Serdecznie zapraszamy dzieci z Ukrainy , w wieku 6-16 lat, posiadające status UKR na super ferie zimowe w uzdrowisku Sopot realizowane w ramach projektu „Pomorskie z Ukrainą”.
Udział w projekcie jest bezpłatny.
Mile widziane są dzieci z problemami zdrowotnymi i posiadające orzeczenie o niepełnosprawności
Сердечно запрошуємо дітей з України, віком 6-16 років, зі статусом UKR на суперзимовий відпочинок в санаторії Сопот, що реалізується в рамках проекту «Померанський шпіц з Україною».
Участь у проекті безкоштовна.
![](https://www.activenow.io/assets/ripple.gif)
![](https://sportnazdrowie.org/wp-content/uploads/2023/04/PlakatPL-PDF-pdf-730x1024.jpg)
![](https://sportnazdrowie.org/wp-content/uploads/2023/04/PlakatUA-PDF-pdf-730x1024.jpg)